1. Ми можемо дозволити собі оптову торгівлю за досить низькими цінами. Якість нашої продукції відповідає самим високим вимогам - сировина та обладнання вироблено провідними в цій галузі підприємствами Німеччини, Китаю. Вся вироблена продукція зазнає жорсткого контролю на всіх етапах виробництва. 

2. Разом з цим, ми постійно займаємося розробкою нових видів продукції. Щоб бути на піку інтересу до нашого товару з боку покупців, ми повинні пропонувати щось нове і оригінальне - то, чого на ринку карнизів ще немає. Ми виконуємо конструкторську і дизайнерську роботу. 

3. Наша сильна сторона в роботі з оптовими покупцями - гнучкі ціни, індивідуальний підхід до кожного клієнта, доставка. Компанія надає клієнтові повну характеристику товару, особливості його експлуатації  
Ми проводимо моніторинг цін наших конкурентів. Ми намагаємося, щоб працювати з нами було вигідно, при будь-яких змінах цінової ситуації на ринку. 
Завдяки цьому, наші довголітні відносини з покупцями часто переходять від чисто ділових до майже дружніх. Тут чимала заслуга наших працівників, які завжди ввічливо і зі знанням справи дадуть консультацію, правильно і швидко сформують замовлення. При цьому асортимент нашої продукції величезний. 
4. Дуже важливим для всіх наших партнерів є можливість отримати замовлену продукцію точно в строк і бажано до під'їзду. Ми доставляємо замовлення транспортними компаніями, кур'єрською поштою і т.д. Також у нас гнучка система оплати. Ми обов'язково інформуємо наших клієнтів про відправку ним вантажу. 

5. Компанія щомісяця представляє новинки продукції, проводить акції і розпродажі. 
Ми забезпечуємо клієнтів всіма видами зразків продукції. Це вітрини з карнизами, декоративні магніти, люверси пластикові. Вся продукція має якісну упаковку. У компанії існує гнучка система роботи з оптовими покупцями. 
Залежно від обсягу придбаної у нас продукції, покупцеві пропонується працювати за певною ціновою схемою.
Ви можете отримати доступ до нашого каталогу товарів з оптовими цінами, призначеними тільки для Вас. 
Для отримання більш докладної інформації зв'язуйтеся з нашими менеджерами.